محصولات سومیکو

پچ کابل‌های ضد آب فیبر نوری

 

 

پچ کابل‌های ضد آب فیبر نوری بطور گسترده‌ای در شبکه‌ای انتقال دیتا با تراکم بالا مورد استفاد قرار می‌گیرند و معمولا در ساختار آن دارای 2، 4، 8 یا 12 رشته فیبر نوری می‌باشد. این محصلات کاربرد فراوانی در راهکارهای ارتباطات مخابراتی، و راهکارهای انتقال تصویر روی فیبر دارند. ما در شرکت سومیکو انواع پچ کابل‌های ضد آب فیبر نوری را با استفاده از کانکتورهای ST ، FC ، SC ، LC ، MU،MT-RJ ، E2000 و MTP/MPO ، در انواع تارهای سینگل مد و مالتی مد، منطبق بر استاندارد های بین‌المللی، تولید، تست و نهایی سازی می‌نماییم.

توضیحات

پچ کابل‌های ضد آب فیبر نوری عمدتاً در محیط‌هایی که نیاز به مقاومت بالا برای کابل نیاز است (harsh environment) مورد استفاده قرار می‌گیرند. به طور کلی استفاده خارج ساختمانی دارند. به همین دلیل با لایه‌ای از جنس استیل مقاوم، محافظت شده‌اند. جنس روکش این نوع اتصالات، از نوع PE می‌باشد. معمولاً پچ کابل‌های ضد آب فیبر نوری دارای استانداردهای IP66, IP67 هستند. اتصالات نهایی پچ کابل‌ها منطق بر استاندارد IEC60603-7  ، آب‌بندی و تست می‌شوند. ما در شرکت سومیکو انواع پچ کابل‌های ضد آب فیبر نوری را با استفاده از کانکتورهای ST ، FC ، SC ، LC ، MU،MT-RJ ، E2000 و MTP/MPO، در انواع تارهای سینگل مد و مالتی مد، منطبق بر استانداردهای بین‌المللی، تولید، تست و نهایی سازی می‌نماییم. سومیکو توان تولید انواع پچ کابل‌های ضد آب فیبر نوری را دارد:

  • Buddle Fan out Patch cord
  • MPO Fiber Patch cord
  • Loop-back Fiber Patch cord
  • Mode Conditioning Cable
  • 10G Fiber patch cord

ویژگی‌ها:

  • امکان تولید در انواع UPC و APC با انواع کانکتورهای SC, LC, Duplex LC, MTP/MPO
  • قابلیت تولید در انواع تارهای فیبر نوری خانواده سینگل مد G.652 / G.657.A1 / G.657.A2 / G.655 و مالتی مد OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
  • دارای پوشش LSZH از جنس PE و محافظت شد با غلاف استیل مقاوم
  • دارای استاندارد IP67
  • مونتاژ کانکتور و کابل بر اساس استاندارد IEC60603-7
  • مقاوم در برابر حرارت
  • افت سیگنال بسیار پایین (low insertion loss)
  • ضد آب، ضد گرد و غبار و مقاوم در برابر خوردگی
  • مقاومت در برابر ضربه (4000 bumps @ 40 g)
  • عملکرد آسان، نصب قابل اعتماد و مقرون به صرفه
  • منطبق بر استانداردهای IEC و Telcordia
  • کابل‌ها مقاوم و مستحکم شده در کشش طولی با الیاف کولار (Kevlar Aramid Yarn)
  • صد در صد تست نهایی شده در پارامترهای اساسی (Insertion Loss (IL) & Return Loss(RL))
  • تست و محاسبه اندازه مجاز Apex سر فرول توسط لیزر توسط دستگاه 3D Interferometer
  • سفارشی سازی در انتخاب رنگ و طول کابل

مناسب برای راهکارهای:

  • تکنولوژی‌های مرتبط با 2G, 3G, 4G, 5G در ارتباط RRU/BBU
  • توپولوژی‌های FTTA
  • صنایع هوا و فضا
  • سنسورهای مبتنی بر فیبر نوری

استانداردهای سازگار:

  • IEC60603-7
  • IEC 60332-1
    IEC 60529 (IP66, IP67)
  • IEC 61754-7
  • NFPA 262
  • IEC 60793-2-50
  • IEC(RoHS) and REACH, SVHC. SVHC/95/2002
  • ASTM D3393 – Standard Specification for Coated Fabrics Waterproofness
  • IEC 60529 – Degrees of protection provided by enclosures (IP Code)

    سومیکو

    شرکت سومیکو توﺳﻂ ﮔﺮوﻫﯽ از ﻣﻬﻨﺪﺳﯿﻦ ﻣﺘﺨﺼﺺ و ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاران اﯾﺮاﻧﯽ ﺑﺎ ﺳﺎﺧﺘﺎری ﻣﺪرن و ﻣﺘﻔﺎوت از ﻓﻀﺎی 1389 ﺷﺮﮐﺖ ﺗﺮوﯾﺞ ﺻﻨﻌﺖ ﺳﻮﻣﯽ ﭘﺎرﺳﯿﺎن ﺑﺎ ﻧﺎم ﺗﺠﺎري “ﺳﻮﻣﯿﮑﻮ” در ﺳﺎل ﺳـﻨﺘﯽ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺗـﺒﻠﻮر و ارﺗﻘﺎء ﺳـﻄﺢ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺗﻮﻟﯿﺪ و ﺧﺪﻣﺎت ﻣﻬﻨﺪﺳــﯽ، ﻃﺒﻖ اﺳــــﺘﺎﻧﺪارﻫﺎي ﺟﻬﺎﻧﯽ در ﺣﻮزه ﻓﻦ آورﯾﻬﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﺻــﻨﺎﯾﻊ ﻓــــﯿﺒﺮﻧﻮری در ﺣﯿﻄﻪ ﻣﺨﺎﺑﺮات و زﯾﺮﺳـــﺎﺧﺘﻬﺎی ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی ارﺗﺒﺎﻃﯽ ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﻓﯿﺒﺮﻧﻮری در ﮐﺸﻮر ﻋﺰﯾﺰﻣﺎن ﭘﺎﯾﻪ رﯾﺰی ﮔﺮدﯾﺪه اﺳﺖ.

    دفتر مرکزی

    تهران، خیابان مطهری، لارستان، جهانسوز، پلاک 13
    ساعات کاری شرکت : روزهای هفته،9 الی 18 و پنجشنبه ها 9 الی 13

    تلفن

    4000 4361 (21) 98+

    ایمیل

    info@sumico.ir

    سبد خرید