درباره ما

شرکت ﺳﻮﻣﯿﮑﻮ

شرکت دانش‌بنیان ســومیکو در سال 1389 توسط گروهی از مهندسان متخصـــص و با تجـربه چندین‌ساله مدیران خود در حوزه فنـاوری اطلاعات و ارتباطـات و با سرمایه سرمایه‌گذاران ایرانی با ساختـــاری مدرن و متـفاوت از فضــای سنتــی پایه‌ریزی گردید. هدف این شرکت، ارتقــای سطح کیفیــت تولیــد و خدمــات مهندسی در حوزه فنــاوری‌های نویـن صنــایع ارتباطات و اطلاعات بر پایه کابل‌کشی ساختاریافته اعم از فیبر نوری و کابل‌های مسی در حیطــه مخـــابرات و زیرســـاخت‌های شبکه‌های ارتباطی و مراکز داده مبتنی بر استانداردهای نوین جهانی در کشــور عزیزمان است. این مجموعه در سال 1391 قدم‌های اولیه را برای ساخت کارخانه بر اساس تکنولوژی‌های نوین و به‌روزترین ماشین‌آلات و تجهیزات مدرن برداشت.

ﻻﺑﺮاﺗﻮار ﺗﻮﻟﯿﺪی ﺳﻮﻣﯿﮑﻮ ﺑﺎ ﻫﺪف ﻃﺮاﺣﯽ و ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻣﻠـﯽ اﻧﻮاع ﻣﺤﺼﻮﻻت ﭘﺴﯿـﻮ ﺣﻮزه ﻓﯿﺒﺮ نوری ﺑﺎ ﮐﯿﻔﯿﺘﯽ درﺧﻮر اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎی ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺑﺎ ﭘﯿﺸﺮﻓﺘﻪ‌ﺗﺮﯾﻦ ﺗﺠﻬﯿﺰات در ﺳﺎل 1391 با داﻧﺶ ﻓﻨﯽ روز، راه‌اﻧﺪازی ﮔﺮدﯾﺪ. ﺗﻮان ﺑﺎﻻی اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ در بخش‌های ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ و ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺗﻮﻟﯿﺪ و ﺧﺪﻣﺎت، اﺧﺬ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎی ﺟﻬﺎﻧﯽ ISO 9001 در ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ تولید، ISO 10004 در مدیریت رضایت‌مندی مشتریان، و ISO 14001 در مدیریت زﯾﺴﺖ‌ﻣﺤﯿﻄـﯽ، اﯾﻦ ﺷـﺮﮐﺖ را ﻗﺎدر ﺳﺎﺧﺘﻪ ﮐﻪ ﺑﺘﻮاﻧﺪ ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻣﯽ اﻫـﺪاف و آرﻣﺎن‌ﻫﺎی خود در حوزه تولید ملی با کیفیــت، طبق استـانداردهای جهانی جامع عمل بپوشاند که رضـایت طیف وسیعی از مشتریـان گواهی بر این ادعا می‌باشد. امـروز مفتخریـم که به سرعـت توانسته‌ایم در جایگاه چند شـرکت برتر در حــوزه زیرسـاخت‌های ICT باشیم و با هـدف تنوع در تولیـد محصـولات طبق استـاندارد جهانی، اعتمـاد مصرف‌کنندگان را به کالای باکیفیت ایرانی جلب نمائیم. به‌علاوه بخشی از افتخارات این شرکت این است که ﻗﺴﻤﺘﯽ از ﺗﻮﻟﯿﺪات آن ﺑﻪ ﺑﺮﺧﯽ از ﮐﺸﻮرﻫﺎی ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ ﺻﺎدر می‌گردد.

نیروی انسانی در شرکت دانش‌ بنیان سومیکو

ما در شرکت ﺳﻮﻣﯿﮑﻮ از طریق آموزش نیروی انسانی متخصص، تلاش داریم تا محصولات را منطبق بر آخرین استانداردهای روز، تولید و روانه بازار هدف نماییم. ایجاد کلاس‌های آموزشی تخصصی و عملی برای نیروهای خط تولید و گزارش‌گیری از تأثیرپذیری دوره‌های آموزشی برگزارشده، با بهبود عملکرد نیروی انسانی و رشد ایشان، راندمان تولید را بسیار بالاتر برده و منجر به تولید محصولات نهایی منطبق بر استانداردهای بین‌المللی و قابل رقابت با محصولات برندهای خارجی می‌شود.

سیستم انبارداری در کارخانه سومیکو

شرکت سومیکو مفتخر است که با بهره‌گیری از سیستم انبارداری مکانیزه و استاندارد و خدمات برتر لجستیکی، کلیه مواد اولیه و محصولات را منطبق بر استانداردهای محصولات مخابراتی و الکترونیکی با بهترین و ایده‌آل‌ترین شرایط محیطی و فیزیکی نگه‌داری نموده و بهترین خدمات حمل‌ونقل در اقصی‌نقاط ایران را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان خود قرار دهد و همچنین خدمات انبارداری ویژه‌ای به مشتریان خود ارائه نماید.

خط تولید کابل، اتصالات فیبر نوری و تجهیزات مسی در کارخانه سومیکو

ﺳﻮﻣﯿﮑﻮ دارای چهار خط تولید محصولات مبتنی بر فیبر نوری و دو خط تولید پچ‌کوردها و محصولات مسی می‌باشد. تیم تخصصی فیبر نوری سومیکو در حال حاضر توانایی تولید سالانه 600 هزار سر کانکتور فیبر نوری را دارد که با توجه به نیاز بازار و تربیت نیروی انسانی جدید، میزان این تولید به بیش از 850 هزار سر کانکتور فیبر نوری خواهد رسید. خطوط مونتاژ، سالن‌های تولید، آزمایشگاه‌ها و انبارهای سومیکو در سه طبقه ساختمان کارخانه مستقر هستند.

لابراتوار تخصصی تعمیرات تجهیزات جوش و ابزار سومیتومو

شرکت دانش‌بنیان ترویج صنعت سومی پارسیان تنها نماینده رسمی فروش و خدمات پس ار فروش محصولات سومیتومو ژاپن در زمینه انواع فیوژن اسپلایسرها و تجهیزات مرتبط می‌باشد. بخش خدمات پس از فروش سومیکو با پرسنل مجرب و آموزش‌دیده متخصـــــص در دستگاه‌های Fusion Splicer و دارای گواهی‌نامه شرکت سومیتومو الکتریک ژاپن از سال 2016 آماده ارائه خدمات به مشـــتریان گرامی می‌باشد. همچنین سومیکو قطعات دستگاه‌های فیوژن را در انبار خود موجود دارد و آماده ارائه هرگونه خدمات تخصصی می‌باشد. خدماتی مانند سرویس‌کمپ‌های طولانی و دوره‌ای جهت آپدیت دستگاه‌ها و تعمیرات دوره‌ای این تجهیزات در سومیکو انجام می‌شود.

برخی از گواهینامه‌ها و مجوزهای سومیکو

دارنده مجوز عضویت در شرکت‌های دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری

عضویت در شورای عالی انفورماتیک ایران

عضویت در سندیکای مخابرات ایران

دارای پروانه بهره‌برداری تولید، طراحی و مونتاژ از اداره صنعت و معدن و تجارت

دارای مدرک بین المللی ایزو 14001 در مدیریت‌های زیست‌محیطی از QMS

دارای مدرک بین‌المللی ایزو 10004 در مدیریت رضایت‌مندی مشتریان از QMS

دارای مدرک بین‌المللی ایزو 9001 در مدیریت کیفیت از QMS

مجوز فعالیت سازمان نظام صنفی رایانه ای-1

دارنده مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران

ثبت علامت تجاری

دارنده گواهی ثبت برند تجاری تولیدی با مارک سومیکو

سومیکو مفتخر است با بسیاری از شرکت‌های صنعتی و مخابراتی نظیر مخابرات زیرساخت، مخابرات همراه، بانک‌ها، شرکت‌های پتروشیمی و شرکت‌های نفت و گاز در مبحث فناوری اطلاعات همکاری داشته و توانسته رضایت مشتریان خود را کسب نماید. ما در سومیکو به قدرت شراکت و تلاش‌های مشترک برای ارائه راه‌کارهای کامل و نهایی باور داریم. هدف ما استفاده از کل ظرفیت اکوسیستم برای ارائه سرویس و محصولات جدید است.

با شرکت دانش بنیان سومیکو، در تماس باشید

جهت ارتباط با کارشناسان سومیکو در گروه‌های فیبر نوری، تجهیزات مبتنی بر مس، محصولات ارائه‌شده از برندهای موجود با شماره‌ زیر در تماس باشید:

43614000 21 98+

Adress

آدرس دفتر مرکزی

تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان لارستان، کوچه جهانسوز، پلاک 13، شرکت سومیکو

Adress

آدرس کارخانه

تهران، اتوبان تهران-قم، شهرک صنعتی شمس‌آباد، بلوار بهارستان، بلوار آزادی، نبش نرگس 4، کارخانه سومیکو

با ما در شبکه‌های اجتماعی همراه باشید​

با ما از طریق ایمیل در ارتباط باشید
info[at]sumico[dot]ir

 • 9 + 25 =

  سومیکو

  شرکت سومیکو توﺳﻂ ﮔﺮوﻫﯽ از ﻣﻬﻨﺪﺳﯿﻦ ﻣﺘﺨﺼﺺ و ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاران اﯾﺮاﻧﯽ ﺑﺎ ﺳﺎﺧﺘﺎری ﻣﺪرن و ﻣﺘﻔﺎوت از ﻓﻀﺎی 1389 ﺷﺮﮐﺖ ﺗﺮوﯾﺞ ﺻﻨﻌﺖ ﺳﻮﻣﯽ ﭘﺎرﺳﯿﺎن ﺑﺎ ﻧﺎم ﺗﺠﺎري “ﺳﻮﻣﯿﮑﻮ” در ﺳﺎل ﺳـﻨﺘﯽ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺗـﺒﻠﻮر و ارﺗﻘﺎء ﺳـﻄﺢ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺗﻮﻟﯿﺪ و ﺧﺪﻣﺎت ﻣﻬﻨﺪﺳــﯽ، ﻃﺒﻖ اﺳــــﺘﺎﻧﺪارﻫﺎي ﺟﻬﺎﻧﯽ در ﺣﻮزه ﻓﻦ آورﯾﻬﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﺻــﻨﺎﯾﻊ ﻓــــﯿﺒﺮﻧﻮری در ﺣﯿﻄﻪ ﻣﺨﺎﺑﺮات و زﯾﺮﺳـــﺎﺧﺘﻬﺎی ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی ارﺗﺒﺎﻃﯽ ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﻓﯿﺒﺮﻧﻮری در ﮐﺸﻮر ﻋﺰﯾﺰﻣﺎن ﭘﺎﯾﻪ رﯾﺰی ﮔﺮدﯾﺪه اﺳﺖ.

  دفتر مرکزی

  تهران، خیابان مطهری، لارستان، جهانسوز، پلاک 13
  ساعات کاری شرکت : روزهای هفته،9 الی 18 و پنجشنبه ها 9 الی 13

  تلفن

  4000 4361 (21) 98+

  ایمیل

  info@sumico.ir

  سبد خرید