همکاران تجاری ما

همکاران تجاری سومیکو

شرکت سومیکو علاوه بر تولیدات خود از دانش فنی و محصولات شرکتهای معتبر در تامین و طراحی ارتباطات مبتنی بر فیبر نوری و مس نیز بهره می برد. تجهیزات تست، سیستمهای active و ارتباطات Passive ، انتقال دانش در زمینه راهکارهای مدیریت انتقال دیتا در حوزه دیتا سنتر و مخابرات، از جمله همکاریهای شرکت سومیکو با این کمپانی های توانمند می باشد.

سومیتومو ( Sumitomo )

دامنه محصولات Sumitomo Electric بسیار گسترده است. از میکرو Splicers دستی، برای پروژه های FTTx و مرکز داده گرفته تا  High Definition Core Aligning splicers برای زیرساخت شبکه و Splicers ribbon برای شبکه های با تراکم بسیار بالا را می توان در محصولات فیوژن اسپلایسر سومیتومو یافت. 

شرکت سومیکو نماینده رسمی محصولات SUMITOMO Electric ژاپن، در ایران می باشد. حوزه فعالیت شرکت سومیکو در محصولات و تجهیزات فیبر نوری و شبکه های دیتا سنتری و همچنین محصولاتی بر پایه توپولوژی های FTTx می باشد. دستگاه های جوش فیبر نوری و تجهیزات و ابزار های مرتبط با این نوع ماشینها، ابزارها، قطعات و تجهیزات ارتباطی در حوزه فناوری های FTTx و همچنین تار فیبر نوری از جمله محصولاتی هستند که شرکت سومیکو با همکاری این کمپانی معتبر، می تواند برای مصرف کنندگان داخلی تامین نماید. شرکت سومیکو نماینده رسمی خدمات پس از فروش تجهیزات جوش فیبر نوری ( Fusion Splicer, Fusion Tools ) در ایران است.

دایمنشن (Dimension)

محصولات Dimension شامل: پلت فرم های تست های سیگنالینگ نور مطابق با استاندارد های جهانی با ماژول های همه کاره مانند منابع نور ثابت(Stable light source) ، سوئیچ های نوری(Optical switch) ، تضعیف کننده های نوری(Optical attenuator) ، تجهیزات تست پارامترهای نوری(Optical power meter) ، تجهیزات تست insertion & return loss ، تستر نرخ خطای انتقال (Bit Error Rate) و سایر ماژول های تست نور و تجهیزات interferometer ، کنترل کننده های فیبر نوری رومیزی(Desktop fiber endface)، میکروسکوپ های قابل حمل(Portable fiber endface)، دستگاه تمیز کننده کانکتور فیبر نوری(Fiber endface cleaning) ، دستگاه تست قطبیت فیبر(Fiber polarity tester) ، Core tuner و غیره. که این محصولات می تواند در مجمعه های تولیدی مرتبط با ارتباطات نوری و همچنین تجهیزات تست فیبر نوری ، مهندسی شبکه های نوری ، موسسات تحقیقاتی نور ، برق ، امنیت ، پزشکی و غیره استفاده شود. همچنین این شرکت می تواند با توجه به نیازهای خاص مشتریان  سفارشی سازی را انجام دهد.

هوبر سانر (HUBER+SUHNER)

HUBER+SUHNER یک شرکت فعال در زمینه تولید کابل فیبر نوری که محصولات خو را در سراسر جهان با تکنولوژی روز تولید می کند . کیفیت و اطمینان بالای محصولات این شرکت سوئیسی تضمین شده است . HUBER+SUHNER دارای یک فرآیند نصب کاملاً اتوماتیک و انعطاف پذیر در سوئیس است که حداکثر 80 میلیون محصول در سال تولید می کند. هوبر سانر به مشتریان خود در سراسر جهان محصولات و خدمات برجسته ای را برای نیازهای اتصال الکتریکی و نوری ارائه می دهد . که بر سه بازار اصلی صنعت ، ارتباطات و حمل و نقل تمرکز دارد 

  سومیکو

  شرکت سومیکو توﺳﻂ ﮔﺮوﻫﯽ از ﻣﻬﻨﺪﺳﯿﻦ ﻣﺘﺨﺼﺺ و ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاران اﯾﺮاﻧﯽ ﺑﺎ ﺳﺎﺧﺘﺎری ﻣﺪرن و ﻣﺘﻔﺎوت از ﻓﻀﺎی 1389 ﺷﺮﮐﺖ ﺗﺮوﯾﺞ ﺻﻨﻌﺖ ﺳﻮﻣﯽ ﭘﺎرﺳﯿﺎن ﺑﺎ ﻧﺎم ﺗﺠﺎري “ﺳﻮﻣﯿﮑﻮ” در ﺳﺎل ﺳـﻨﺘﯽ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺗـﺒﻠﻮر و ارﺗﻘﺎء ﺳـﻄﺢ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺗﻮﻟﯿﺪ و ﺧﺪﻣﺎت ﻣﻬﻨﺪﺳــﯽ، ﻃﺒﻖ اﺳــــﺘﺎﻧﺪارﻫﺎي ﺟﻬﺎﻧﯽ در ﺣﻮزه ﻓﻦ آورﯾﻬﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﺻــﻨﺎﯾﻊ ﻓــــﯿﺒﺮﻧﻮری در ﺣﯿﻄﻪ ﻣﺨﺎﺑﺮات و زﯾﺮﺳـــﺎﺧﺘﻬﺎی ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی ارﺗﺒﺎﻃﯽ ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﻓﯿﺒﺮﻧﻮری در ﮐﺸﻮر ﻋﺰﯾﺰﻣﺎن ﭘﺎﯾﻪ رﯾﺰی ﮔﺮدﯾﺪه اﺳﺖ.

  دفتر مرکزی

  تهران، خیابان مطهری، لارستان، جهانسوز، پلاک 13
  ساعات کاری شرکت : روزهای هفته،9 الی 18 و پنجشنبه ها 9 الی 13

  تلفن

  4000 4361 (21) 98+

  ایمیل

  info@sumico.ir

  سبد خرید