همکاران تجاری ما

همکاران تجاری سومیکو

فراهم کردن محصولات و تجهیزات فیبر نوری، شبکه‌های مسی و وایرلس برای سرویس‌های خدماتی اینترنت، حامل‌ها، سازمان‌ها، سرویس‌های رایج مخابراتی شبکه‌های اداری و خانگی (SOHO) و صنایع از جمله فعالیت‌های شرکت سومیکو می‌باشد. به همین منظور سومیکو با تجربه چندین‌ساله در شناخت و تأمین کالا از بهترین تولیدکنندگان جهانی همواره از تجارب و فناوری‌های نوین شرکت‌های صاحب‌نام بین‌المللی بهره‌مند شده است. سومیکو با همین رویکرد در هر زمینه‌ای به صورت تخصصی با برندهای مشهور و معتبر جهانی همکاری نموده و کالاهای اولیه و غیر قابل تولید با فناوری‌های داخلی را برای زیرساخت سازمان‌ها و مراکز مهم و حیاتی کشور تأمین می‌نماید.

سومیتومو (Sumitomo)

دامنه محصولات Sumitomo Electric بسیار گسترده است. از میکرو Splicers دستی، برای پروژه‌های FTTx و مرکز داده گرفته تا High Definition Core Aligning splicers برای زیرساخت شبکه و Splicers ribbon برای شبکه‌های با تراکم بسیار بالا را می‌توان در محصولات فیوژن اسپلایسر سومیتومو یافت. 

شرکت سومیکو نماینده رسمی محصولات SUMITOMO Electric ژاپن، در ایران می‌باشد. حوزه فعالیت شرکت سومیکو در محصولات و تجهیزات فیبر نوری و شبکه‌های دیتا سنتری و همچنین محصولاتی بر پایه توپولوژی‌های FTTx می‌باشد. دستگاه‌های جوش فیبر نوری و تجهیزات و ابزارهای مرتبط با این نوع ماشین‌ها، ابزارها، قطعات و تجهیزات ارتباطی در حوزه فناوری‌های FTTx و هم‌چنین تار فیبر نوری از جمله محصولاتی هستند که شرکت سومیکو با هم‌کاری این کمپانی معتبر، می‌تواند برای مصرف کنندگان داخلی تامین نماید. شرکت سومیکو نماینده رسمی خدمات پس از فروش تجهیزات جوش فیبر نوری (Fusion Splicer, Fusion Tools) در ایران است.

دایمنشن (Dimension)

محصولات Dimension شامل پلت‌فرم‌های تست‌های سیگنالینگ نور مطابق با استانداردهای جهانی با ماژول‌های همه کاره، مانند منابع نور ثابت (Stable light source)، سوئیچ‌های نوری (Optical switch)، تضعیف‌کننده‌های نوری (Optical attenuator)، تجهیزات تست پارامترهای نوری (Optical power meter)، تجهیزات تست insertion & return loss، تستر نرخ خطای انتقال (Bit Error Rate) و سایر ماژول‌های تست نور و تجهیزات interferometer، کنترل‌کننده‌های فیبر نوری رومیزی (Desktop fiber endface)، میکروسکوپ‌های قابل حمل (Portable fiber endface)، دستگاه تمیزکننده کانکتور فیبر نوری (Fiber endface cleaning)، دستگاه تست قطبیت فیبر (Fiber polarity tester)، Core tuner و غیره. این محصولات می‌توانند در مجموعه‌های تولیدی مرتبط با ارتباطات نوری و همچنین تجهیزات تست فیبر نوری، مهندسی شبکه‌های نوری، موسسات تحقیقاتی نور، برق، امنیت، پزشکی و غیره استفاده شوند. هم‌چنین این شرکت می‌تواند با توجه به نیازهای خاص مشتریان سفارشی‌سازی را نیز انجام دهد.

هوبر سانر (HUBER+SUHNER)

HUBER+SUHNER یک شرکت فعال در زمینه تولید کابل فیبر نوری که محصولات خود را در سراسر جهان با تکنولوژی روز تولید می‌کند. کیفیت و اطمینان بالای محصولات این شرکت سوئیسی تضمین‌شده است. HUBER+SUHNER دارای یک فرآیند نصب کاملاً اتوماتیک و انعطاف‌پذیر در سوئیس است که حدود 80 میلیون محصول در سال تولید می‌کند. هوبر سانر به مشتریان خود در سراسر جهان محصولات و خدمات برجسته‌ای را برای نیازهای اتصال الکتریکی و نوری ارائه می‌دهد که بر سه بازار اصلی صنعت، ارتباطات و حمل و نقل تمرکز دارد. 

  سومیکو

  شرکت سومیکو توﺳﻂ ﮔﺮوﻫﯽ از ﻣﻬﻨﺪﺳﯿﻦ ﻣﺘﺨﺼﺺ و ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاران اﯾﺮاﻧﯽ ﺑﺎ ﺳﺎﺧﺘﺎری ﻣﺪرن و ﻣﺘﻔﺎوت از ﻓﻀﺎی 1389 ﺷﺮﮐﺖ ﺗﺮوﯾﺞ ﺻﻨﻌﺖ ﺳﻮﻣﯽ ﭘﺎرﺳﯿﺎن ﺑﺎ ﻧﺎم ﺗﺠﺎري “ﺳﻮﻣﯿﮑﻮ” در ﺳﺎل ﺳـﻨﺘﯽ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺗـﺒﻠﻮر و ارﺗﻘﺎء ﺳـﻄﺢ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺗﻮﻟﯿﺪ و ﺧﺪﻣﺎت ﻣﻬﻨﺪﺳــﯽ، ﻃﺒﻖ اﺳــــﺘﺎﻧﺪارﻫﺎي ﺟﻬﺎﻧﯽ در ﺣﻮزه ﻓﻦ آورﯾﻬﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﺻــﻨﺎﯾﻊ ﻓــــﯿﺒﺮﻧﻮری در ﺣﯿﻄﻪ ﻣﺨﺎﺑﺮات و زﯾﺮﺳـــﺎﺧﺘﻬﺎی ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی ارﺗﺒﺎﻃﯽ ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﻓﯿﺒﺮﻧﻮری در ﮐﺸﻮر ﻋﺰﯾﺰﻣﺎن ﭘﺎﯾﻪ رﯾﺰی ﮔﺮدﯾﺪه اﺳﺖ.

  دفتر مرکزی

  تهران، خیابان مطهری، لارستان، جهانسوز، پلاک 13
  ساعات کاری شرکت : روزهای هفته،9 الی 18 و پنجشنبه ها 9 الی 13

  تلفن

  4000 4361 (21) 98+

  ایمیل

  info@sumico.ir

  سبد خرید