محصولات سومیکو

هایبرد ترانک کابل‌های فیبر نوری

 

 

ترانک کابل‌های MPO/MTP مورد استفاده در اتصالات شبکه های دیتا (Center Data)، در تراکم 12_Base_8 ،Base در انواع سینگل مد و مالتی مد و فرول‌های APC ,PC، تولید می‌شوند و از 8 الی 144 رشته تار نوری قابل تولید هسـتند. این پچ کابل‌ها با توجه به نوع نیاز در پولاریته‌های استاندارد C, B, A قابل تولید و عرضه هستند. جنس روکش کابل مورد استفاده به صورت پیش فرض LSZH می‌باشد.

توضیحات

.پچ کوردهای فیبرنوری برای دسترسی به پهنای باند وسیع و سرعت انتقال بالا، گزینه مناسبی برای ارتباط سیستم‌های مخابراتی و شبکه به شمار می‌روند.

پچ کوردهای فیبر نوری برای دسترسی به پهنای باند وسیع و سرعت انتقال بالا، گزینه مناسبی برای ارتباط سیستم‌های مخابراتی و شبکه به شمار می‌روند. این تولیدات در انواع تکی (Simplex) و زوجی (Duplex) و در گونه‌های معمولی (Non-Armored) و صنعتی (Armored) قابل استفاده در انواع اتصالات می‌باشند. تولید کلیه اتصالات، به صورت کاملا مکانیزه در مراحل پولیش، چسب زنی و تست IL/RL صورت می‌گیرد. تولید این گروه از محصولات، از انواع متنوع فیبرهای خانواده سینگل مد و مالتی مد و همچنین در انواع مدل فرول PC و APC قابل سفارش گذاری می‌باشد. لابراتوار فیبر نوری سومیکو مطابق با استانداردهای TIA / EIA , IEC و  Tele cardia، مشغول به تولید، نهایی سازی و کنترل کیفی محصولات پچ کورد می‌باشد. محصولات تولید شده ۱۰۰ ٪ تست می‌شوند تا مشتریان سومیکو این گروه محصولات را با خاطری آسوده استفاده نمایند.

:ویژگی‌ها

  • امکان تولید در انواع UPC و APC.
  • امکان تولید با انواع کابل‌های خانواده Breakout Mini, Cable Micro, Breakout, Breakout Micro ،در قطر هاي 35mm – 2mm در انواع 12
    الی 144 رشته.
  • متنوع در انواع بافرهای Tight Buffer, Semi-Tight Buffer(Easy-to-Strip).
  • امکان تولید با انواع مواد روکش کابل TPE, TPU, LSZH, PVC.
  • قابلیت در تولید انواع تار فیبر نوری خانواده سینگل مد G.652 / G.657.A1 / G.657.A2 / G.655 مالتی مد OM1 , OM2, OM3, OM4, OM5.
  • بازدهی کیفی بالا در انتقال با پایین‌ترین افت مجاز در پچ کابل‌های تولیدی.
  • کابل‌ها مقاوم و مستحکم شده در کشش طولی با الیاف کولار (Yarn Aramid Kevlar).
  • امکان تولید با انواع کابل‌های استاندارد بدون غلاف (Non-Armored)، غلاف‌دار (Armored)، ضد جونده (Rodent-Anti) و ضد فرسایش (Tactical).
  • صد در صد تست نهایی شده در پارامترهای اساسی (Loss Return & Loss Insertion).
  • تست و محاسبه اندازه مجاز Apex سر فرول توسط لیزر توسط دستگاه Interferometer 3D.
  • سفارشی سازی در انتخاب رنگ و طول کابل در محدوده استاندارد.
  • طراحی و سفارشی سازی محصول طبق نیاز مشتریان مطابق با ضوابط استاندارد.

مناسب برای راهکارهای:

  • مرکز داده و پردازش اطلاعات
  • ساختمان‌های تجاری و اداری
  • سیستم‌های الکترونیک دولتی، بهداشتی، آموزش و پرورش
  • تکنولوژی FTTx

استانداردهای سازگار:

  • ANSI/TIA-568-C.1
  • ANSI/TIA-568-C.3
  • ANSI/ICEA S-83-596
  • ABNT NBR 14106
  • ISO/IEC 11.801 Ed.02
  • IEC(RoHS) and REACH, SVHC, SVHC/95/2002

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “هایبرد ترانک کابل‌های فیبر نوری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    سومیکو

    شرکت سومیکو توﺳﻂ ﮔﺮوﻫﯽ از ﻣﻬﻨﺪﺳﯿﻦ ﻣﺘﺨﺼﺺ و ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاران اﯾﺮاﻧﯽ ﺑﺎ ﺳﺎﺧﺘﺎری ﻣﺪرن و ﻣﺘﻔﺎوت از ﻓﻀﺎی 1389 ﺷﺮﮐﺖ ﺗﺮوﯾﺞ ﺻﻨﻌﺖ ﺳﻮﻣﯽ ﭘﺎرﺳﯿﺎن ﺑﺎ ﻧﺎم ﺗﺠﺎري “ﺳﻮﻣﯿﮑﻮ” در ﺳﺎل ﺳـﻨﺘﯽ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺗـﺒﻠﻮر و ارﺗﻘﺎء ﺳـﻄﺢ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺗﻮﻟﯿﺪ و ﺧﺪﻣﺎت ﻣﻬﻨﺪﺳــﯽ، ﻃﺒﻖ اﺳــــﺘﺎﻧﺪارﻫﺎي ﺟﻬﺎﻧﯽ در ﺣﻮزه ﻓﻦ آورﯾﻬﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﺻــﻨﺎﯾﻊ ﻓــــﯿﺒﺮﻧﻮری در ﺣﯿﻄﻪ ﻣﺨﺎﺑﺮات و زﯾﺮﺳـــﺎﺧﺘﻬﺎی ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی ارﺗﺒﺎﻃﯽ ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﻓﯿﺒﺮﻧﻮری در ﮐﺸﻮر ﻋﺰﯾﺰﻣﺎن ﭘﺎﯾﻪ رﯾﺰی ﮔﺮدﯾﺪه اﺳﺖ.

    دفتر مرکزی

    تهران، خیابان مطهری، لارستان، جهانسوز، پلاک 13
    ساعات کاری شرکت : روزهای هفته،9 الی 18 و پنجشنبه ها 9 الی 13

    تلفن

    4000 4361 (21) 98+

    ایمیل

    info@sumico.ir

    سبد خرید