محصولات سومیکو

هایبرد ترانک کابلهای فیبر نوری

 

 

ترانک کابل هاي MPO/MTP مورد استفاده در اتصالات شبکه هاي دیتا (Center Data ،(در تراکم 12_Base , 8_Base ،در انواع سینگل مد و مالتی مد
و فرول هاي APC,PC ،تولید می شوند و از 8 الی 144 رشته تار نوري قابل تولید هسـتند. این پچ کابل ها با توجه به نوع نیاز در پلاریته هاي استاندارد C, B, Aقابل تولید و عرضه هستند. جنس روکش کابل مورد استفاده به صورت پیش فرض LSZHمی باشد

 

توضیحات

پچ کورد های فیبر نوری برای دسترسی به پهنای باند وسیع و سرعت انتقال بالا، گزینه مناسبی برای ارتباط سیستمهای مخابراتی و شبکه بشمار می روند. این تولیدات در انواع تکی ( Simplex ) و زوجی ( Duplex ) و در گونه های معمولی ( Non – Armored ) و صنعتی( Armored )  قابل استفاده در انواع اتصالات می باشند. تولید کلیه اتصالات، به صورت کاملا مکانیزه در مراحل پولیش ، چسب زنی و تست IL / RL صورت می گیرد. تولید این گروه از محصولات، از انواع متنوع فیبرهای خانواده سینگل مد و مالتی مد و همچنین در انواع مدل فرول PC و APC قابل سفارش گذاری می باشد. لابراتوار فیبرنوری سومیکو مطابق با استانداردهای TIA / EIA , IEC و  Telecardia ، مشغول به تولید، نهایی سازی و کنترل کیفی محصولات پچ کورد می باشد. محصولات تولید شده ۱۰۰ ٪ تست می شوند تا مشتریان سومیکو این گروه محصولات را با خاطری آسوده استفاده نمایند.

ویژگیها:

  • امکان تولید در انواع UPC و APC
  • امکان تولید با انواع کابل هاي خانواده Breakout Mini, Cable Micro, Breakout, Breakout Micro ،در قطر هاي 35mm – 2mm در انواع 12
    الی 144 رشته.
  • متنوع در انواع بافر های Tight Buffer, Semi-Tight Buffer(Easy-to-Strip)
  • امکان تولید با انواع مواد روکش کابل TPE, TPU, LSZH, PVC
  • قابلیت در تولید انواع تار فیبر نوری خانواده سینگل مود G.652 / G.657.A1 / G.657.A2 / G.655 مد مالتی OM1 , OM2, OM3, OM4, OM5
  • بازدهی کیفی بالا در انتقال با پایینترین افت مجاز در پچ کابل هاي تولیدي
  • کابل ها مقاوم و مستحکم شده در کشش طولی با الیاف کولار(Yarn Aramid Kevlar)
  • امکان تولید با انواع کابل هاي استاندارد(Armored-Non ،غلافدار(Armored)،ضد جونده(Rodent-Anti) (و ضد فرسایش(Tactical)
  • صد در صد تست نهایی شده در پارامترهاي اساسی(Loss Return & Loss Insertion)
  • تست و محاسبه اندازه مجاز Apex سر فرول توسط لیزر توسط دستگاه Interferometer 3D
  • سفارشی سازي در انتخاب رنگ و طول کابل در محدوده استاندارد
  • طراحی و سفارشی سازي محصول طبق نیاز مشتریان مطابق با ضوابط استاندارد

 

مناسب برای راهکارهای:

  • مرکز داده و پردازش اطلاعات
  • ساختمان های تجاری و اداری
  • سیستمای الکترونیک دولتی ، بهداشتی و آموزش و پرورش
  • تکنولوژی FTTx

استاندارد های سازگار:

  • ANSI/TIA-568-C.1
  • ANSI/TIA-568-C.3
  • ANSI/ICEA S-83-596
  • ABNT NBR 14106
  • ISO/IEC 11.801 Ed.02
  • IEC(RoHS) and REACH, SVHC, SVHC/95/2002

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “هایبرد ترانک کابلهای فیبر نوری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سومیکو

    شرکت سومیکو توﺳﻂ ﮔﺮوﻫﯽ از ﻣﻬﻨﺪﺳﯿﻦ ﻣﺘﺨﺼﺺ و ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاران اﯾﺮاﻧﯽ ﺑﺎ ﺳﺎﺧﺘﺎری ﻣﺪرن و ﻣﺘﻔﺎوت از ﻓﻀﺎی 1389 ﺷﺮﮐﺖ ﺗﺮوﯾﺞ ﺻﻨﻌﺖ ﺳﻮﻣﯽ ﭘﺎرﺳﯿﺎن ﺑﺎ ﻧﺎم ﺗﺠﺎري “ﺳﻮﻣﯿﮑﻮ” در ﺳﺎل ﺳـﻨﺘﯽ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺗـﺒﻠﻮر و ارﺗﻘﺎء ﺳـﻄﺢ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺗﻮﻟﯿﺪ و ﺧﺪﻣﺎت ﻣﻬﻨﺪﺳــﯽ، ﻃﺒﻖ اﺳــــﺘﺎﻧﺪارﻫﺎي ﺟﻬﺎﻧﯽ در ﺣﻮزه ﻓﻦ آورﯾﻬﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﺻــﻨﺎﯾﻊ ﻓــــﯿﺒﺮﻧﻮری در ﺣﯿﻄﻪ ﻣﺨﺎﺑﺮات و زﯾﺮﺳـــﺎﺧﺘﻬﺎی ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی ارﺗﺒﺎﻃﯽ ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﻓﯿﺒﺮﻧﻮری در ﮐﺸﻮر ﻋﺰﯾﺰﻣﺎن ﭘﺎﯾﻪ رﯾﺰی ﮔﺮدﯾﺪه اﺳﺖ.

    دفتر مرکزی

    تهران، خیابان مطهری، لارستان، جهانسوز، پلاک 13
    ساعات کاری شرکت : روزهای هفته،9 الی 18 و پنجشنبه ها 9 الی 13

    تلفن

    4000 4361 (21) 98+

    ایمیل

    info@sumico.ir

    سبد خرید