پچ پنل ماژولار پیش ساخته سومیکو

پچ پنل ماژولار پیش ساخته سومیکو

خرداد 7, 1401 توسط مقالات در:
 • پچ پنل ماژولار فیبر نوری، پنل رابطی است که چندین کابل و تجهیزات نوری را روی یک سطح مانند رک به هم متصل می‌کند. بدنه پنل معمولا از جنس فلز است که به منظور حفاظت بیشتر تولید کننده آن را رنگ یا آب‌کاری می‌کند.

  چرا استفاده از پچ پنل مهم است؟

  با گسترش استفاده از کابل فیبر نوری ما نیازمند به استفاده از سیستم‌هایی هستیم که امنیت کابل‌کشی را بالا ببرند. تکنولوژی دنیا را به سمت استفاده از سیستم های ارتباط داده سریع و مطمئن سوق داد. با توجه به محدودیت فضا در دیتا سنتر امروزی، طراحان سیستم سعی دارند بیشتر از لینک‌های فیبر نوری با چگالی بالا در کابل‌کشی استفاده کنند.

  پچ پنل‌های pre-terminated ارتباطات یک شبکه کامپیوتری را با اطمینان و دقت بالایی فراهم می‌کنند. پچ پنل‌های pre-terminated گزینه بسیار مناسبی برای نصب در دیتا سنتر هستند. در واقع این device کار مدیران دیتا یا تکنسین‌های نصب سیستم‌های ارتباطی فناوری اطلاعات را برای مدیریت کابل‌کشی آسان کرده است.

  نقش پچ پنل ماژولار در شبکه چیست؟

  برای ارتباط بهتر در قلب یک سیستم کابل کشی فیبر نوری پیچیده از ماژول‌های فیبر نوری یا پچ پنل‌های پیش ساخته  استفاده می‌کنیم. این ماژول‌ها کمک می‌کنند تا ارتباطات شبکه‌های کامپیوتری با اطمینان و دقت بالایی در شبکه برقرار گردد. استفاده از پچ پنل زمان کابل‌کشی در دیتا سنتر و مکان‌هایی که زمان نصب و تست نهایی محدودیت دارند را کوتاه‌تر می‌کند. استفاده از پچ پنل ماژولار pre-terminated، هزینه‌های نگه‌داری و تعمیر شبکه را کاهش می‌دهد.

  مشخصات پچ پنل سومیکو

  پچ پنل ماژولار پیش ساخته (pre-terminated) سومیکو حداکثر 48 پورت ارتباطی دارد که می‌تواند در کلاس EA 500MHz کار کند. هر پچ پنل ماژولار دارای 8 کاست است که ظرفیت هر کاست 6 پورت است. محفظه نگه‌دارنده داخلی کاست‌ها از جنس ABS است. در پشت این پچ پنل می‌توان یک سینی نظم دهنده به عنوان تجهیزات جانبی برای ساماندهی کابل‌های ارتباطی قرار داد. برای نصب این پچ پنل pre-terminated به ابزار یا تجهیزات خاصی نیاز نیست. پچ پنل CMP8.HD سومیکو در آزمایشگاه کنترل کیفی تست و نتیجه آن منطبق بر استاندارد شبکه IEEE 802.3af است.

  کابل ماژول pre-terminated سومیکو از نوع S/FTP Cat.7 است که طبق استاندارد آمریکایی سایز آن 26AWG می‌باشد. ساختار این کابل برای انتقال تصویر، فایل ویدئویی، اطلاعات دیجیتالی و آنالوگ، صدا و یا داده‌های مولتی-مدیایی بسیار کارآمد است. پروتکل PoE این کابل مطابق با استاندارد IEEE 802.3af است.

  این پچ پنل برای استفاده در:

  • دیتا سنتر(مراکز داده)
  • اتاق‌های سرور
  • شبکه‌های ذخیره سازی اطلاعات ابری
  • اتاق‌های مخابراتی
  • شبکه‌های اترنت (data transfer 10GB)

  مناسب است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   سومیکو

   شرکت سومیکو توﺳﻂ ﮔﺮوﻫﯽ از ﻣﻬﻨﺪﺳﯿﻦ ﻣﺘﺨﺼﺺ و ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاران اﯾﺮاﻧﯽ ﺑﺎ ﺳﺎﺧﺘﺎری ﻣﺪرن و ﻣﺘﻔﺎوت از ﻓﻀﺎی 1389 ﺷﺮﮐﺖ ﺗﺮوﯾﺞ ﺻﻨﻌﺖ ﺳﻮﻣﯽ ﭘﺎرﺳﯿﺎن ﺑﺎ ﻧﺎم ﺗﺠﺎري “ﺳﻮﻣﯿﮑﻮ” در ﺳﺎل ﺳـﻨﺘﯽ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺗـﺒﻠﻮر و ارﺗﻘﺎء ﺳـﻄﺢ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺗﻮﻟﯿﺪ و ﺧﺪﻣﺎت ﻣﻬﻨﺪﺳــﯽ، ﻃﺒﻖ اﺳــــﺘﺎﻧﺪارﻫﺎي ﺟﻬﺎﻧﯽ در ﺣﻮزه ﻓﻦ آورﯾﻬﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﺻــﻨﺎﯾﻊ ﻓــــﯿﺒﺮﻧﻮری در ﺣﯿﻄﻪ ﻣﺨﺎﺑﺮات و زﯾﺮﺳـــﺎﺧﺘﻬﺎی ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی ارﺗﺒﺎﻃﯽ ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﻓﯿﺒﺮﻧﻮری در ﮐﺸﻮر ﻋﺰﯾﺰﻣﺎن ﭘﺎﯾﻪ رﯾﺰی ﮔﺮدﯾﺪه اﺳﺖ.

   دفتر مرکزی

   تهران، خیابان مطهری، لارستان، جهانسوز، پلاک 13
   ساعات کاری شرکت : روزهای هفته،9 الی 18 و پنجشنبه ها 9 الی 13

   تلفن

   4000 4361 (21) 98+

   ایمیل

   info@sumico.ir

   سبد خرید