راهکارها

راهکارهای ارائه شده در حوزه فناوری ارتباطات Passive

توسط راهکارها در:

تفاوت ها و روابط بین OLT، ODN، ONU و ONT چیست؟

در سال های اخیر، استفاده از فیبرنوری برای خانه ها (FTTH) توسط شرکت های مخابراتی در سراسر جهان به طور جدی مورد توجه قرار گرفته است و فناوری های توانمند به سرعت در حال توسعه هستند. PON اخیراً به دلیل هزینه کم و کارایی بالا توجه زیادی را به خود جلب کرده است. در اینجا قصد […]

توسط راهکارها در:

EPON و GPON

EPON و GPON نسخه های محبوب شبکه های نوری غیرفعال (PON) هستند. این شبکه های کابل فیبر نوری کوتاه برد برای دسترسی به اینترنت، صدا از طریق پروتکل اینترنت (VoIP) و تحویل تلویزیون دیجیتال در مناطق شهری استفاده می شود. کاربردهای دیگر شامل اتصالات پشتیبان برای ایستگاه های پایه سلولی، نقاط اتصال Wi-Fi و حتی […]

توسط راهکارها در:

تفاوت اتصالات MPO با MTP چیست ؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی نیاز به افزایش تعداد اتصالات شبکه در دیتاسنترها و مراکز داده ، پیش از قبل احساس می‌شود. و کابل‌های رایج قدیمی دیگر توانایی لازم برای انتقال حجم بالا از اطلاعات را ندارند . در نتیجه ما شاهد کاهش سرعت در انتقال اطلاعات در شبکه خواهیم بود که نیازمند بهینه‌سازی سرعت انتقال […]

توسط راهکارها در:

فیبرنوری چیست ؟ دسته بندی فیبر نوری

فیبرنوری چیست ؟ فیبرنوری یا تار نـوری رشته باریک و بلنـدی از یک ماده شفاف مثل شیـشه یا پلاستیک است که می‌تواند نوری را که از یک سر به آن وارد، و از سر دیگر خارج کند. فیبر نــوری داری پهنـای باند بسیار بالاتر از کابل ‌های معمولی است. با فیبـر نوری می‌توان داده ‌های […]

    سومیکو

    شرکت سومیکو توﺳﻂ ﮔﺮوﻫﯽ از ﻣﻬﻨﺪﺳﯿﻦ ﻣﺘﺨﺼﺺ و ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاران اﯾﺮاﻧﯽ ﺑﺎ ﺳﺎﺧﺘﺎری ﻣﺪرن و ﻣﺘﻔﺎوت از ﻓﻀﺎی 1389 ﺷﺮﮐﺖ ﺗﺮوﯾﺞ ﺻﻨﻌﺖ ﺳﻮﻣﯽ ﭘﺎرﺳﯿﺎن ﺑﺎ ﻧﺎم ﺗﺠﺎري “ﺳﻮﻣﯿﮑﻮ” در ﺳﺎل ﺳـﻨﺘﯽ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺗـﺒﻠﻮر و ارﺗﻘﺎء ﺳـﻄﺢ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺗﻮﻟﯿﺪ و ﺧﺪﻣﺎت ﻣﻬﻨﺪﺳــﯽ، ﻃﺒﻖ اﺳــــﺘﺎﻧﺪارﻫﺎي ﺟﻬﺎﻧﯽ در ﺣﻮزه ﻓﻦ آورﯾﻬﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﺻــﻨﺎﯾﻊ ﻓــــﯿﺒﺮﻧﻮری در ﺣﯿﻄﻪ ﻣﺨﺎﺑﺮات و زﯾﺮﺳـــﺎﺧﺘﻬﺎی ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی ارﺗﺒﺎﻃﯽ ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﻓﯿﺒﺮﻧﻮری در ﮐﺸﻮر ﻋﺰﯾﺰﻣﺎن ﭘﺎﯾﻪ رﯾﺰی ﮔﺮدﯾﺪه اﺳﺖ.

    دفتر مرکزی

    تهران، خیابان مطهری، لارستان، جهانسوز، پلاک 13
    ساعات کاری شرکت : روزهای هفته،9 الی 18 و پنجشنبه ها 9 الی 13

    تلفن

    4000 4361 (21) 98+

    ایمیل

    info@sumico.ir

    سبد خرید